Педагогічний колектив української щколи "Кобзар"

Тетяна Миколаївна Луцик

керівник школи "Кобзар",

вчитель шкільної групи

Закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністю “вчитель англійської мови та літератури”, отримала ступінь магістра з англійської філології в Університеті Осло. У якості післядипломної освіти вивчала математику в університеті Осло, а також математику і основи кодування в Університеті Східної Норвегії. У будні застосовує здобуті знання та навики у 8-10-х класах, а вихідні присвячує зокрема українській школі "Кобзар". На її заняттях з історії та культури, хоч-не хоч, та й проскочить завдання із логіки чи математичного мислення. Терпеливий, сумінний педагог з умінням "жонглювати багатьма м'ячами".

Вікторія Вікторівна Іваній-Стайн

керівник дошкільної групи

За фахом філолог, викладач англійської мови і зарубіжної літератури. Закінчила кафедру романо-германської філології Київського державного університету ім.Т.Г. Шевченка. В Норвегії отримала кваліфікацію практично педагогічного викладання при державному університеті в м.Осло. 

Віддана своїй справі Вікторія вже багато років присвятила волонтерській роботі у школі. Добра, мудра і надзвичайно талановита людина, яка добре відчуває інтереси дітей та має багато ідей як для учнів, так і для вчителів під її кураторством.

Наталія Миколаївна Луцик

вчитель шкільної групи

Здобула педагогічну освіту за фахом "англійська мова та література" у Львівському університеті ім. І. Франка, а також ступінь магістра з англійської філології в Університеті Осло. Додатково опанувала спеціальну педагогіку та математику в університеті Осло, математику та використання ІКТ у навчанні в Університеті Східної Норвегії. Працює за фахом у 8-10-х класах.

На її уроках в школі "Кобзар" рівноцінними є як гра та творчість, так і навчання. Наталія Луцик насамперед відповідальна за сторінку школи у Фейсбуці. Також цікавиться інтегрованим підходом до викладання української культури.

Наталія -- представник школи у Правлінні ГО "Українська громада в Норвегії" 2020 року.

Ірина Дмитрівна Ністор-Кабачій

вчитель музики

Закінчила кафедру музики в Чернівецькому Національному університеті ім.Ю.Федьковича та кафедру естрадно-джазового співу в Київському Національному університеті культури та мистецтва. Лауреат вокальних міжнародних та всеукраїнських конкурсів.Викладала в ДНЗ-ЗНЗ «Інтел» музичне мистецтво та вокал (м. Київ). Учасниця вокального ансамблю “FolkeMelodi” (м. Осло).

Світлана Іванівна Прокопів

вчитель дошкільної групи

Світлана має ступінь магістра з Міжнародних Відносин з приватному університеті Collegium Civitas у м. Варшава. За фахом -- працівник державних та міжнародних установ. У Варшаві завершила професійну практику в МЗС у відділі архівів та керування інформацією. Працювала адміністраційним менеджером у приватних компаніях та при організації публічних заходів. Світлана з дитинства займалася співом та була учасницею багатьох хорових ансамблів, співочих груп та проектів. Професійний досвід чудово знадобився для участі у вокальному ансамблі Folkemelodi та у волонтерській роботі з дошкільною групою школи "Кобзар" та інших культурних і підприємницьких організаціях Норвегії.

Дар'я Олександрівна Рибак

вчитель дошкільної групи

За фахом соціальний педагог із додатковою кваліфікацією вчитель англійської мови з Лебединського педагогічного коледжу ім. А. С. Макаренко. Брала участь у програмі культурного обміну Au pair у США, Бельгії та зараз у Норвегії, завдяки чому здобула досвід у вихованні та навчанні дітей. Приймала участь у навчальних конференціях і тренінгах, зокрема "Гуманна педагогіка Ш.О. Аманашвілі". Активно займається волонтерством у громадських організаціях і українська школа "Кобзар" є однєю з них.

Тітонька Сова

Тітонька Сова щоразу чекає дошкільнят на заняттях в українській школі "Кобзар" у м. Осло. Уже багато років поспіль вона радо ділиться уроками добра та мудрості, гуртує, заспокоює та звеселяє. Саме тітонька Сова є берегинею наших традицій. Цього року вона навіть опанувала дистанційну форму викладання. Ото прогресивна птаха!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now