Педагогічний колектив української щколи "Кобзар"

kobzar.png

Тетяна Миколаївна Луцик

керівник школи "Кобзар",

вчитель шкільної групи

Закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністю “вчитель англійської мови та літератури”, отримала ступінь магістра з англійської філології в Університеті Осло. У якості післядипломної освіти вивчала математику в університеті Осло, а також математику і основи кодування в Університеті Східної Норвегії. У будні застосовує здобуті знання та навики у 8-10-х класах, а вихідні присвячує зокрема українській школі "Кобзар". На її заняттях з історії та культури, хоч-не хоч, та й проскочить завдання із логіки чи математичного мислення. Терпеливий, сумінний педагог з умінням "жонглювати багатьма м'ячами".

Закінчила кафедру музики в Чернівецькому Національному університеті ім.Ю.Федьковича та кафедру естрадно-джазового співу в Київському Національному університеті культури та мистецтва. Лауреат вокальних міжнародних та всеукраїнських конкурсів.Викладала в ДНЗ-ЗНЗ «Інтел» музичне мистецтво та вокал (м. Київ). Учасниця вокального ансамблю “FolkeMelodi” (м. Осло).

Ірина Дмитрівна Ністор-Кабачій

вчитель музики

Наталія Миколаївна Луцик

вчитель дошкільної групи

Здобула педагогічну освіту за фахом "англійська мова та література" у Львівському університеті ім. І. Франка, а також ступінь магістра з англійської філології в Університеті Осло. Додатково опанувала спеціальну педагогіку та математику в університеті Осло, математику та використання ІКТ у навчанні в Університеті Східної Норвегії. Працює за фахом у 8-10-х класах.

На її уроках в школі "Кобзар" рівноцінними є як гра та творчість, так і навчання. Наталія Луцик насамперед відповідальна за сторінку школи у Фейсбуці. Також цікавиться інтегрованим підходом до викладання української культури.

Наталія -- представник школи у Правлінні ГО "Українська громада в Норвегії" 2020 року.

Світлана Валеріївна Телегіна

вчитель шкільної групи

Лана закінчила Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю “соціологія”. В Норвегії вона отримала ступінь магістра з міжкультурної комунікації. Працювала у англійськомовному дитячому таборі (діти молодшого і середнього шкільного віку). Проходила практику в українській (старша) та у норвезькій (молодша і середня) школах. Є прихильницею гуманістичних педагогічних ідей В.О. Сухомлинського. Значну частину вільного часу присвячує волонтерській діяльності.

vandring-uggla-glove-puppet__0710179_PE7

Тітонька Сова

Тітонька Сова щоразу чекає дошкільнят на заняттях в українській школі "Кобзар" у м. Осло. Уже багато років поспіль вона радо ділиться уроками добра та мудрості, гуртує, заспокоює та звеселяє. Саме тітонька Сова є берегинею наших традицій. Цього року вона навіть опанувала дистанційну форму викладання. Ото прогресивна птаха!

Педколектив 2019.2020.jpg