top of page

(українською нижче після рекламного плакату)

Les videre under annonsebildet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kjære venner.

Vi inviterer alle å bli medlem/fornye medlemskapet i Den ukrainske forening i Norge. Medlemskapet løper fra 01.01 til 31.12 hvert år, og fornyes ved innbetaling til organisasjonens Vipps #744107 eller bankkonto 1506.77.43897. Det er viktig at hver av dere som melder seg inn oppgir mail og adresse ved innmelding ved å bruke innmeldingsskjema (link). Skjemaet skal fylles ut for nåværende år selv om du var medlem også i fjor.Sjekk at mailadressen er oppgitt riktig.

Gjeldende kontingentsatser:

En person 15+ år: 150 kr (Ungdom kan bli medlem fra det året de fyller 16 år)

Familie (15+ og de voksne i familien): 200 kr

Vi minner om at foreningen bruker mail og en lukket gruppe på Facebook «Дійсні члени ГО «Українська громада в Норвегії»  for å informere betalende medlemmer, og oppfordrer til å melde bli medlem i gruppa også.

Vi svarer gjerne på spørsmål via epost: ukrainsk.no@gmail.com Velkommen til foreningen.

Sammen får vi en sterkere stemme i samfunnet!

*******************************************

Дорогі друзі!

Запрошуємо всіх охочих вступати до громадської організації «Українська громада в Норвегії» чи поновити членство також у цьому році. Це дасть змогу отримувати найсвіжіші новини, інформацію про різноманітні заходи, представляти громаду у власній коммуні, а для дітей – безкоштовно навчатися в українській школі «Кобзар» (зараз лише у м. Осло).

Вступити до громади досить просто:

1) Сплатити членський внесок через Vipps #744107 або на рахунок 1506.77.43897.

2) Важливо! За КОЖНУ особу, що вступає до громади, окремо заповнити реєстраційну анкету (посилання). Вкажіть в анкеті вірну імейл адресу. Реєстраційну анкету на поточний рік треба заповнити самостійно навіть, якщо ви були членом і минулого року. 

Згідно рішення прийнятого на річних зборах розмір членського річного внеску на даний час становить:

дорослий 15+ років*: 150 крон

сім’я (діти 15+* та дорослі): 200 крон

(*Членами Громади можуть стати підлітки, яким у поточному році виповнюється 15 років)

3) Подати заявку на членство у закритій групі у Фейсбуці «Дійсні члени ГО «Українська громада в Норвегії»

Закликаємо нових членів до більш активного залучення до життя громади. Не вагайтеся і пропонуйте свої ідеї та цікаві проекти у власних регіонах!

Нагадаємо, що «Українська громада в Норвегії» -- це найчисельніша організація, яка розпочала свою діяльність у 2004 році. Громада є делегованим членом Світового Конґресу українців, активно діє на просвітницькому, культурному, інформаційному та гуманітарному напрямах, делегує інтереси українців в Норвегіі, координує роботу української школи «Кобзар», взаємодіє з органами державної влади в Норвегіі, з Посольством України в Норвегії та з іншими організаціями в країні.

Увага! Не плутайте членство у громаді (сплата членського внеску+заповнення анкети) із членством на сайті (просто дає доступ до закритого архіву з фото на сайті).

Друзі, долучаймося і взаємодіймо!!! Адже Громада відкрита для всіх у Норвегії! Разом наш голос сильніший!

Ukrainske tolker.png
80-4000-DSC07455-Edit.jpg
bottom of page