Телеконференція із Президентом СКУ

28 квітня голова ГО "Українська громада в Норвегії" Ірина Бігун та заступник Наталія Луцик взяли участь у телеконференції з Президентом Світового Конґресу Українців Павлом Ґродом за участю керівників організацій українців у Західній Європі.


Ірина Бігун відзвітувала про ситуацію в українській громаді Норвегії у зв’язку з коронавірусом та роботу з підтримки українців під час пандемії.


У цей час безпрецедентних викликів Світовий Конгрес Українців планує створити Робочу групу СКУ з підтримки українських громад у зв’язку з пандемією та проводити регулярні телеконференції на актуальні теми, розробити серію семінарів із психологічної підтримки, надати освітні матеріали по темі українським школам за кордоном, а також систематизувати інформацію про віртуальні Служби Божі.


У свою чергу СКУ ставить наступні завдання перед нашою громадою:

- проводити відповідної роботи з українськими трудовими іммігрантами на тему дотримання умов карантину після повернення додому;

- продовжувати підтримку українців у Норвегії, включно з наданням україномовних матеріалів про урядову інформацію на тему коронавірусу;

- боротися з інформаційною війною, що розгорнулася у мережах проти українського туриста та іммігранта.

Siste innlegg

Se alle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now