Дігітальний вечір пам'яті жертв голодомору

З нагоди Дня пам'яті жертв голодомору та політичних репресій ГО "Українська громада в Норвегії" запрошує на одночасний перегляд фільму "Живі" у суботу 28 листорада о 19:33 год.

Документальний фільм "Живі" (2008) -- спогади страшного дитинства, тих часів, коли у батьків забирали всю їжу, села вимирали з голоду, а ті, хто виживав, став «армією рабів». Тепер вони дорослі, і зі сльозами на очах згадують ті часи й кажуть: краще б вони не народжувалися.

Історії свідків Голодомору поєднано із записами зі щоденника британського журналіста Ґарета Джоунза. Документи, що цитуються у фільмі, вказують: уряди деяких країн знали про біду в Україні, але були байдужі до чужої болі. Український голод вплітається у світову історію – параліч економіки США, прихід до влади Гітлера в Німеччині, війна більшовицького уряду із селянством.

Фільм «Живі» було відзначено нагородами на кінофорумах у Женеві, Єревані та Батумі.

Фільм можна переглянути самостійно у власній домівці або організувати локальний перегляд і запросити інших українців до себе у гості. Після перегляду фільму, о 21:00 відбудеться телеміст у Zoom за посиланням: (згодом буде повідомлено).


Посилання на подію у Фейсбуці https://www.facebook.com/events/350500619370337/

Siste innlegg

Se alle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now