В Осло День Конституції України відзначили пікніком/Feiring av Ukrainas grunnlovsdag

Oppdatert: 28. juni 2020

28 червня 1996 року — важливий день в українському державотворенні. Саме 24 роки тому Україна прийняла власний головний закон та стала незалежною складовою частиною світової спільноти.

Прийняття Конституції закріпило суверенітет України, її територіальну цілісність та правову незалежність, забезпечення соціально-економічного та гуманітарного розвитку.

Тож у день цього великого державного свята, Дня Конституції України, нехай у кожного з нас міцніє почуття гордості за свою державу. Правління ГО "Українська громада в Норвегії" бажає усім нам сил та впевненості, міцного здоров’я та щирої віри у мир в Україні!


Українська громада в Норвегії до Дня Конституції організувала святковий пікнік у Фрогнер парку. Місцевий вокальний ансамбль Folkemelodi підготував урочистий концерт. У рамках заходу відбувся також дружній та патріотичний велозаїзд дітей.


До святкування долучилося близько семи десятків українців та норвежців. ГО "Українська громада в Норвегії" висловлює усім подяку за збереження традицій та вшанування свят. В єдності та підтримці один одного -- сила нашого народу!


Mens bunadskledde nordmenn feirer grunnlovsdagen med barnetog og is, merkerer ukrainere sin grunnlovsdag med en tradisjonel piknik i Frognerparken. Den ukrainske forening i Norge ønsker å takke Folkemelodi for fengende musikkinnslag og den ukrainske skolen Kobzar for arrangerte barneleker. Takk til alle ukrainere og nordmenn som kom og som bevarer våre tradisjoner.Siste innlegg

Se alle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now