lør. 28. nov. | Zoom

Дігітальний вечір пам'яті жертв голодомору

Registreringen er lukket
Дігітальний вечір пам'яті жертв голодомору

Tid og sted

28. nov. 2020, 19:33 – 21:30
Zoom

Om arrangementet

З нагоди Дня пам'яті жертв голодомору та політичних репресій ГО "Українська громада в Норвегії" запрошує на одночасний перегляд фільму "Живі" у суботу 28 листорада о 19:33 год.

Документальний фільм "Живі" (2008) -- спогади страшного дитинства, тих часів, коли у батьків забирали всю їжу, села вимирали з голоду, а ті, хто виживав, став «армією рабів». Тепер вони дорослі, і зі сльозами на очах згадують ті часи й кажуть: краще б вони не народжувалися.

Історії свідків Голодомору поєднано із записами зі щоденника британського журналіста Ґарета Джоунза. Документи, що цитуються у фільмі, вказують: уряди деяких країн знали про біду в Україні, але були байдужі до чужої болі. Український голод вплітається у світову історію – параліч економіки США, прихід до влади Гітлера в Німеччині, війна більшовицького уряду із селянством.

Фільм «Живі» було відзначено нагородами на кінофорумах у Женеві, Єревані та Батумі.

Посилання на фільм: https://www.youtube.com/watch?v=h_R70mSFiH8&feature=emb_title

Тривалість: 74 хв

Фільм можна переглянути самостійно у власній домівці або організувати локальний перегляд і запросити інших українців до себе у гості. Після перегляду фільму, о 21:00 відбудеться телеміст у Zoom за посиланням: (згодом буде повідомлено).

Dele dette arrangementet